O firmie

Firma remontowo-budowlana Mandrysz rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 1983 roku. Początkowo wykonywała drobne roboty, które zlecały jej duże zakłady budowlane (była podwykonawcą firm państwowych). Po dwóch latach rozpoczęła samodzielną działalność. Wtedy wzrosła liczba pracowników i właściciel zainwestował w zakup nowego sprzętu budowlanego. W tym czasie firma wykonywała samoistne zlecenia ze spółdzielni rzemieślniczej i powoli zaczynała roboty w prywatnych domach.

 

 

Dzięki wysokiej jakości wykonywanych usług i korzystnym cenom firma została zauważona na rynku. Z czasem całkowicie przeszła na prywatny teren i zajmowała się głównie usługami remontowymi, zaś w kolejnych latach asortyment oferowanych usług został poszerzony o usługi z zakresu budownictwa ogólnego oraz prac tynkarskich. W 1998r. wprowadzając nowe technologie firma rozszerzyła swoją działalność o ocieplanie i docieplanie budynków mieszkalnych oraz prace związane z modernizacją i termomodernizacją obiektów.

Następnie oferta została uzupełniona o usługi wykończenia wnętrz, a w 2000r. dzięki zakupie specjalistycznego agregatu o wykonywanie tynków gipsowych. Główną specjalizacją firmy stały się prace ociepleniowe, tynkarskie oraz elewacyjne, jednak zakres oferty poszerzył się o realizację prac wykończeniowych nadających się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, jak i użytkowych.

 

Obecnie firma jest znana i szanowana. Zleceniodawcy są zadowoleni ze świadczonych usług i tym samym polecają naszą firmę swoim znajomym jako sprawdzoną i godną zaufania. Aktualnie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników z branży ogólnobudowlanej, elektrycznej i hydraulicznej dających gwarancję solidnego i terminowego wykonania zleconych prac. Wieloletnie doświadczenie, udział pracowników w szkoleniach, stosowanie nowych technologii i materiałów wysokiej jakości znanych producentów oraz referencje klientów świadczą o wiarygodności zakładu oraz dają poczucie bezpieczeństwa inwestorowi.